Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista
| Wi-Fi WiFi | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista São Paulo is op 5 minuten loopafstand van Dia Brasil Soci en op 5 km van de luchthaven Congonhas. Dit 1-badkamer appartement kan tot 2 huisvesten.
Dit appartement van 30 m² biedt een eersteklas ligging, het is binnen 2 km afstand van het Teatro Municipal de São Paulo en binnen 2,1 km afstand van het Mosteiro de São Bento (São Paulo). Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista is ook in de buurt van de Rua Augusta gesitueerd. Het Água Branca Park is binnen een autorit van 10 minuten vanaf deze accommodatie genesteld.
De accommodatie heeft een balkon en een kleedruimte, uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement is ook ingericht met een bureau. Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer.
De zelfcatering faciliteiten hebben een keuken met een koelkast en keukengerei. Op een korte afstand van dit appartement bevindt zich Higienópolis-Mackenzie metrostation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera1,9 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall1,1 km
- Julio Prestes Station2,6 km
- Abril Theater1,9 km
- Avenida Paulista1,3 km
- Downtown Sao Paulo1,9 km
- Sambodromo4,2 km
- Obelisco3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas11 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station2,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista.
Gasten van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Teatro Municipal de São Paulo, op 25 minuten wandelen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Água Branca Park (2 km) en het Mosteiro de São Bento (São Paulo) (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista te boeken?
De prijs van het boeken van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista is $31. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista?
Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista heeft parkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista. - ❓
Wat is precies de grootte van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista?
Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista bestaat uit 30 vierkante meter. - ❓
Is er een werkruimte beschikbaar Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista?
Gasten van Apt 92 Studio Com Vaga Prox Av Paulista kunnen gebruikmaken van een werktafel op het terrein.